РЕЗУЛЬТАТЫ: Республиканский фестиваль хореографического искусства «Ғажайып Би Әлемі»

Атырау облысының «Чирлидинг  және Чир  спорты  Заманауи және спорттық  би  федерациясы» қоғамдық бірлестігі

«Ғ А Ж А Й Ы П   Б И   Ә Л Е М І»

Атты  Республикалық   фестиваль-байқауының  хаттамалары

Хаттама 1   3 – 5   Бэби - шоу

 

Ансамбль  атауы

Би атауы

T

I

C

S

Қорытнды

1

Інжу

«Ералаш»

20

25

24

22

91

2

К.К.К. би студиясы

«Джунгли»

20

25

23

23

91

3

43 Арман бөбекжайы

«Сладкоешки»

18

25

20

19

82

 Атырау облысының «Чирлидинг  және Чир  спорты  Заманауи және спорттық  би  федерациясы» қоғамдық бірлестігі

«Ғ А Ж А Й Ы П    Б И    Ә Л Е М І» 

Атты аймақтық фестиваль-байқауының  хаттамалары

Хаттама 2   Қазақ биінің стилизациясы   5-7 жас

 

Ансамбль  атауы

Би атауы

T

I

C

S

Қорытнды

1

Балабақша  «Страна чудес»

Қазақ биі

18

20

18

 

56

Атырау облысының «Чирлидинг  және Чир  спорты  Заманауи және спорттық  би  федерациясы» қоғамдық бірлестігі

«Ғ А Ж А Й Ы П    Б И    Ә Л Е М І»

Атты  аймақтық  фестиваль-байқауының  хаттамалары

Хаттама 3   Мини кидс   Халық биі   5-7 жас

 

Ансамбль  атауы

Би атауы

T

I

C

S

Қорытнды

1

Балабақша «Страна чудес»

Үнді биі

17 

17

16

 

50

2

Академия талантов

Лезгинка

15

17

12

 

44

Атырау облысының «Чирлидинг  және Чир  спорты  Заманауи және спорттық  би  федерациясы» қоғамдық бірлестігі

«Ғ А Ж А Й Ы П    Б И    Ә Л Е М І»

Атты  аймақтық  фестиваль-байқауының  хаттамалары

Хаттама 4/1   3-5   Эстрадалық би

 

Ансамбль  атауы

Би атауы

T

I

C

S

Қорытнды

1

К.К.К би студиясы

Антрактиде

21

21

26

22

69

 

 

 

Атырау облысының «Чирлидинг  және Чир  спорты  Заманауи және спорттық  би  федерациясы» қоғамдық бірлестігі

«Ғ А Ж А Й Ы П    Б И    Ә Л Е М І»

Атты  аймақтық  фестиваль-байқауының  хаттамалары

Хаттама 5   Шығыс биі-Oriental   Жеке орындау  «Табло»   8-10(үздік орындаушы)

 

Ансамбль  атауы

Би атауы

T

I

C

S

Қорытнды

1

Голованова  София

Шығыс биі

18

20

20

 

58

2

Бекболат  Нұрай

Шығыс биі

16

18

16

 

50

3

Маратова Ясира

Шығыс биі

19

23

21

 

63

4

Тен  Диана

Шығыс биі

16

18

17

 

51

 

 

 

 

 

 

 

 

Атырау облысының «Чирлидинг  және Чир  спорты  Заманауи және спорттық  би  федерациясы» қоғамдық бірлестігі

«Ғ А Ж А Й Ы П    Б И    Ә Л Е М І»

Атты  аймақтық  фестиваль-байқауының  хаттамалары

Хаттама 5/1   Эстрадалық би   Соло   5-7

 

Ансамбль  атауы

Би атауы

T

I

C

S

Қорытнды

1

Мурзагалиева Шолпан

Пэппий

21

24

21

 

66


 Атырау облысының «Чирлидинг  және Чир  спорты  Заманауи және спорттық  би  федерациясы» қоғамдық бірлестігі

«Ғ А Ж А Й Ы П    Б И    Ә Л Е М І»

Атты  аймақтық  фестиваль-байқауының  хаттамалары

Хаттама 6   Қазақ биі   8-10(аралас)   Үздік костюм, үздік балетмейстер, үздік сюжет.

 

Ансамбль  атауы

Би атауы

T

I

C

S

Қортынды

1

 Жас дарын

«той бастар»

19

20

19

 

58

2

Aigerim Sungat би студиясы

Көктем гүлдері

23

25

22

 

70

3

Гүлдер

Ерке-наз

23

25

20

 

68

Атырау облысының «Чирлидинг  және Чир  спорты  Заманауи және спорттық  би  федерациясы» қоғамдық бірлестігі

«Ғ А Ж А Й Ы П    Б И    Ә Л Е М І»

Атты  аймақтық  фестиваль-байқауының  хаттамалары

Хаттама 7   Қазақ биі   Аралас жас ерекшеліктері (мини продакшен)   3-12 биші   Үздік костюм, үздік балетмейстер, үздік сюжет.

 

Ансамбль  атауы

Би атауы

T

I

C

S

Қорытнды

1

Тамирис

Тамирис

19

21

18

 

58

2

Бекзат

Қуаныш

16

19

16

 

51

3

Еркемай

Дала гүлдері

19

24

14

 

62


Атырау облысының «Чирлидинг  және Чир  спорты  Заманауи және спорттық  би  федерациясы» қоғамдық бірлестігі

«Ғ А Ж А Й Ы П    Б И    Ә Л Е М І»

Атты  аймақтық  фестиваль-байқауының  хаттамалары

Хаттама 7/1   Шығыс биі- Oriental   Жеке орындау «классика»   8-10 Үздік орындаушы

 

Ансамбль  атауы

Би атауы

T

I

C

S

Қортынды

1

Голованова София

Шығыс биі

13

14

12

 

39

2

Бекболат Нұрай

Шығыс биі

9

10

10

 

29

3

Маратова Ясира

Шығыс биі

11

12

12

 

39

4

Тен Диана

Шығыс биі

11

12

10

 

33

5

Касымова Эльнара

Шығыс биі

21

15

24

 

60

Атырау облысының «Чирлидинг  және Чир  спорты  Заманауи және спорттық  би  федерациясы» қоғамдық бірлестігі

«Ғ А Ж А Й Ы П    Б И    Ә Л Е М І»

Атты  аймақтық  фестиваль-байқауының  хаттамалары

Хаттама 8   Қазақ биі   Аралас жас ерекшеліктері ( смешанный формейшн) 13-24 биші   Үздік костюм, үздік сюжет, үздік балетмейстер

 

Ансамбль  атауы

Би атауы

T

I

C

S

Қортынды

1

 Перизат би студясы

Батырлар

24

24

23

 

71

2

Burning group

Шебер қыздар

23

24

24

 

71

3

Тұмар

Көктем

20

21

22

 

63

Атырау облысының «Чирлидинг  және Чир  спорты  Заманауи және спорттық  би  федерациясы» қоғамдық бірлестігі

«Ғ А Ж А Й Ы П    Б И    Ә Л Е М І»

Атты  аймақтық  фестиваль-байқауының  хаттамалары

Хаттама 8/1   Қазақ биі - дуэт

 

Ансамбль  атауы

Би атауы

T

I

C

S

Қорытнды

1

Фламинго студиясы

Ақ Баян - Еркеназ

21

25

20

 

66


 Атырау облысының «Чирлидинг  және Чир  спорты  Заманауи және спорттық  би  федерациясы» қоғамдық бірлестігі

«Ғ А Ж А Й Ы П    Б И    Ә Л Е М І»

Атты  аймақтық  фестиваль-байқауының  хаттамалары

Хаттама 9   Халық   би   8-10   Үздік костюм, үздік балестмейстер, үздік сюжет

 

Ансамбль  атауы

Би атауы

T

I

C

S

Қортынды

1

Жібек Жолы

Украин биі

16

18

16

 

50

2

Еркемай

Сібір биі

Озарные Олени

16

18

17

 

51

3

  Жібек Жолы

Татар биі

16

21

18

 

55

Атырау облысының «Чирлидинг  және Чир  спорты  Заманауи және спорттық  би  федерациясы» қоғамдық бірлестігі

«Ғ А Ж А Й Ы П    Б И    Ә Л Е М І»

Атты  аймақтық  фестиваль-байқауының  хаттамалары

Хаттама 10   Қазақ биі стилизациясы   Үздік балетмейстер, үздік сюжет. 

 

Ансамбль  атауы

Би атауы

T

I

C

S

Қорытнды

1

Балет Атырау студиясы

Танец с домбрами

23

25

20

 

68

2

Тұмар

Рухты арулар

18

21

18

 

57

 

 

 

 

 

Атырау облысының «Чирлидинг  және Чир  спорты  Заманауи және спорттық  би  федерациясы» қоғамдық бірлестігі

«Ғ А Ж А Й Ы П    Б И    Ә Л Е М І»

Атты  аймақтық  фестиваль-байқауының  хаттамалары

Хаттама 11   Эстрадалық би   5-7(аралас жас ерекшелігі) смешанные формейшен 9/24 биші   Үздік балетмейстер, үздік сюжет, үздік орындаушы.

 

Ансамбль  атауы

Би атауы

T

I

C

S

Қорытынды

1

Триумф

Үнді биі

21

23

24

 

68

2

VIVO

Мамочка

15

20

18

 

53

3

Aigerim Sungat би студиясы

Малявки

22

24

24

 

70

4

Айналайын

Кукарелла

19

22

21

 

62

 

 

 

 

 

 

 

 

Атырау облысының «Чирлидинг  және Чир  спорты  Заманауи және спорттық  би  федерациясы» қоғамдық бірлестігі

«Ғ А Ж А Й Ы П    Б И    Ә Л Е М І»

Атты  аймақтық  фестиваль-байқауының  хаттамалары

Хаттама 11/1   Эстрадалық би   5-7

 

Ансамбль  атауы

Би атауы

T

I

C

S

Қортынды

1

Академия талантов

Спорттық би

12

16

13

 

41

Атырау облысының «Чирлидинг  және Чир  спорты  Заманауи және спорттық  би  федерациясы» қоғамдық бірлестігі

«Ғ А Ж А Й Ы П    Б И    Ә Л Е М І»

Атты  аймақтық  фестиваль-байқауының  хаттамалары

Хаттама 12   Эстрадалық би 10-15 жас аралас   Үздік балетмейстер , үздік орындаушы, үздік сюжет. 

 

Ансамбль  атауы

Би атауы

T

I

C

S

Қортынды

1

VIVO

Пираты Карибского моря

21

23

22

 

66

2

SD dance group

STREET

26

26

26

 

78

3

Бекзат

Африка биі

21

24

24

 

66

4

VIVO

В ритме танца

21

23

20

 

64

Атырау облысының «Чирлидинг  және Чир  спорты  Заманауи және спорттық  би  федерациясы» қоғамдық бірлестігі

«Ғ А Ж А Й Ы П    Б И    Ә Л Е М І»

Атты  аймақтық  фестиваль-байқауының  хаттамалары

Хаттама 13   Модерн   8-10 (Аралас жас ерекшелігі)

 

Ансамбль  атауы

Би атауы

T

I

C

S

Қортынды

1

Тамирис

Огонь

21

20

20

 

61

Атырау облысының «Чирлидинг  және Чир  спорты  Заманауи және спорттық  би  федерациясы» қоғамдық бірлестігі

«Ғ А Ж А Й Ы П    Б И    Ә Л Е М І»

Атты  аймақтық  фестиваль-байқауының  хаттамалары

Хаттама 14   Эстрадалық би

 

Ансамбль  атауы

Би атауы

T

I

C

S

Қортынды

1

VIVO

Секреты Древнего Египета

14

22

22

8

71

2

 VIVO

 Крылья

20

23

23

15

81

Атырау облысының «Чирлидинг  және Чир  спорты  Заманауи және спорттық  би  федерациясы» қоғамдық бірлестігі

«Ғ А Ж А Й Ы П    Б И    Ә Л Е М І»

Атты  аймақтық  фестиваль-байқауының  хаттамалары

Хаттама 15   Классикалық би   Үздік орындаушы

 

Ансамбль  атауы

Би атауы

T

I

C

S

Қортынды

1

Балет Атырау

Минуэт

27

27

27

 

81

 

РЕЗУЛЬТАТЫ: Aktau Open Para Dance Cup 2018

РЕСПУБЛИКАНСКИЙ ТУРНИР ПО ПАРА ТАНЦАМ (СПОРТИВНЫМ ТАНЦАМ НА КОЛЯСКАХ)
AKTAU OPEN PARA DANCE CUP 2018

Дата: 29/08/2018

Номинация Место ФИО  Область / Город
DUO STANDART CLASS 1 1 Оторбаев Ардак
Тынабекова Карлыгаш
Астана
DUO STANDART CLASS 2 1 Калымбетов Ермек
Усманова Мадина
Шымкент
DUO STANDART CLASS 2 2 Абуов Курбанали
Алиева Севда
Астана
       
Номинация Место ФИО Область / Город
DUO LATINA CLASS 2 1 Ахмет Асхат
Ширшикбай Жайна
Туркестанская
       
Номинация  Место  ФИО  Область / Город
SINGLE MAN CLASS 1 1 Нугуманов Канат Алматинская
SINGLE MAN CLASS 2 1 Калымбетов Ермек Шымкент
SINGLE MAN CLASS 2 2 Ахмет Асхат Туркестанская
SINGLE MAN CLASS 2 3 Турашев Омар Астана
SINGLE MAN CLASS 2 4 Ню Сергей Алматинская
       
Номинация  Место  ФИО  Область / Город
SINGLE WOMAN CLASS 1 1 Тынабекова Карлыгаш Астана
SINGLE WOMAN CLASS 2 1 Ширшикбай Жайна Туркестанская
SINGLE WOMAN CLASS 2 2 Балмагамбетова Айгуль Карагандинская
SINGLE WOMAN CLASS 2 3 Усманова Мадина Шымкент
SINGLE WOMAN CLASS 2 4 Алиева Севда Астана
SINGLE WOMAN CLASS 2 5 Фролова Анна Западно-Казахстанская
       
Номинация  Место  ФИО Область / Город 
COMBI FREESTYLE CLASS 2 1 Калымбетов Ермек
Аталыкова Кульшум
Шымкент
Алматы
COMBI FREESTYLE CLASS 2 2 Сиюов Сагатбек
Стыкбаева Замира
Кызылординская
COMBI FREESTYLE CLASS 2 3 Ню Сергей
Матерн Ангелина
Алматинская
       
Номинация  Место  ФИО  Область / Город
DUO FREESTYLE CLASS 2 1 Калымбетов Ермек
 Усманова Мадина
Шымкент
DUO FREESTYLE CLASS 2 2 Ахмет Асхат
Ширшикбай Жайна
Туркестанская
DUO FREESTYLE CLASS 2 3 Абуов Курбанали
Алиева Севда
Астана
DUO FREESTYLE CLASS 2 4 Турашев Омар
Балмагамбетова Айгуль
Карагандинская
       
Номинация Место  ФИО Область / Город 
WOMAN FREESTYLE CLASS 1 1 Тынабекова Карлыгаш Астана
WOMAN FREESTYLE CLASS 2 1 Балмагамбетова Айгуль Карагандинская
WOMAN FREESTYLE CLASS 2 2 Ширшикбай Жайна Туркестанская
WOMAN FREESTYLE CLASS 2 3 Усманова Мадина Шымкент
       
Номинация  Место  ФИО Область / Город 
FREESTYLE MAN CLASS 2 1 Калымбетов Ермек Шымкент
FREESTYLE MAN CLASS 2 2 Ахмед Асхат Туркестанская
FREESTYLE MAN CLASS 2 3 Турашев Омар Астана
FREESTYLE MAN CLASS 2 4 Асламбеков Лейстейн Алматинская

 

 

РЕЗУЛЬТАТЫ: Чемпионат Республики Казахстан по Пара Танца (Спортивные Танцы на Колясках)

Дата проведения: 14-15 апреля 2018 года

 

Номинация Место ФИО  Область Город
COMBI STANDART CLASS 1 1 Оторбаев Ардак
Бегленова Айдана
Астана Астана
COMBI STANDART CLASS 1 2 Ли Артур
Коканова Асыл
Астана Астана
COMBI STANDART CLASS 1 3 Сейдуали Макталбек
Тынабекова Карлыгаш
Астана Астана
COMBI STANDART CLASS 1 4 Литвинов Роман
Калинина Юлия
Костанайская Рудный
COMBI STANDART CLASS 1 5 Нугуманов Канат
Алексеева Лейла
Алматинская Талдыкорган
         
COMBI STANDART CLASS 2 1 Сахно Владислав
Муктарова Малика
Костанайская Костанай
COMBI STANDART CLASS 2 2 Манабаев Багылан
Мирных Дарья
Восточно-Казахстанская Урджар
COMBI STANDART CLASS 2 3 Толегенов Алибек
Кривожихина Анастасия
Восточно-Казахстанская Урджар
COMBI STANDART CLASS 2 4 Ню Сергей
Матерн Ангелина
Алматинская Талдыкорган
COMBI STANDART CLASS 2 5 Нугманов Кайрат
Булатова Аружан
Западно-Казахстанская Уральск
         
DUO STANDART CLASS 1 1 Оторбаев Ардак
Тынабекова Карлыгаш
Астана Астана
DUO STANDART CLASS 1 2 Сейтимов Марат
Бердешова Айгуль
Актюбинская Актобе
DUO STANDART CLASS 1 3 Нугманов Кайрат
Агзамова Бакыт
Западно-Казахстанская Уральск
         
DUO STANDART CLASS 2 1 Аманбеков Талгат
Ахметова Наргиза
Жамбылская Тараз
DUO STANDART CLASS 2 2 Калымбетов Ермек
Усманова Мадина
Южно-Казахстанская Шымкент
         
COMBI LATINA CLASS 1/2 1 Оторбаев Ардак
Бегленова Айдана
Астана Астана
COMBI LATINA CLASS 1/2 2 Сахно Владислав
Муктарова Малика
Костанайская Костанай
COMBI LATINA CLASS 1/2 3 Манабаев Багылан
Мирных Дарья
Восточно-Казахстанская Урджар
COMBI LATINA CLASS 1/2 4 Толегенов Алибек
Кривожихина Анастасия
Восточно-Казахстанская Урджар
COMBI LATINA CLASS 1/2 5 Нугманов Кайрат
Булатова Аружан
Западно-Казахстанская Уральск
         
DUO LATINA CLASS 1 1 Сейтимов Марат
Бердешева Айгуль
Актюбинская Актобе
DUO LATINA CLASS 1 2 Нугманов Кайрат
Агзамова Бакыт
Западно-Казахстанская Уральск
         
DUO LATINA CLASS 2 1 Аманбеков Талгат
Ахметова Наргиза
Жамбылская Тараз
         
SINGLE MAN CLASS 1 1 Нугуманов Канат Алматинская Талдыкорган
SINGLE MAN CLASS 1 2 Толегенов Алибек Восточно-Казахстанская Урджар
SINGLE MAN CLASS 1 3 Сейтимов Марат Актюбинская Актобе
SINGLE MAN CLASS 1 4 Кенжебай Арман Южно-Казахстанская Шымкент
         
SINGLE MAN CLASS 2 1 Калымбетов Ермек Южно-Казахстанская Шымкент
SINGLE MAN CLASS 2 2 Манабаев Багылан Восточно-Казахстанская Урджар
SINGLE MAN CLASS 2 3 Чащин Александр Костанайская Костанай
SINGLE MAN CLASS 2 4 Турашев Омар Астана Астана
SINGLE MAN CLASS 2 5 Нугманов Кайрат Западно-Казахстанская Уральск
         
SINGLE WOMAN CLASS 1 1 Тынабекова Карлыгаш Астана Астана
SINGLE WOMAN CLASS 1 2 Бердешова Айгуль Актюбинская Актобе
SINGLE WOMAN CLASS 1 3 Коканова Асыл Астана Астана
SINGLE WOMAN CLASS 1 4 Калинина Юлия Костанайская Рудный
SINGLE WOMAN CLASS 1 5 Жангалиева Гульмира Западно-Казахстанская Уральск
         
SINGLE WOMAN CLASS 2 1 Муктарова Малика Костанайская Костанай
SINGLE WOMAN CLASS 2 2 Ахметова Наргиза Жамбылская Тараз
SINGLE WOMAN CLASS 2 3 Балмагамбетова Айгуль Карагандинская Караганда
SINGLE WOMAN CLASS 2 4 Усманова Мадина Южно-Казахстанская Шымкент
SINGLE WOMAN CLASS 2 5 Агзамова Бакыт Западно-Казахстанская Уральск
         
SINGLE JUNIOR 1 Журавлев Алексей Восточно-Казахстанская Урджар
SINGLE JUNIOR 2 Асланбеков Листиин Алматинская Талдыкорган
SINGLE JUNIOR 3 Рысбекова Акбота Астана Астана
SINGLE JUNIOR 4 Бехайри Аруа Астана Астана
SINGLE JUNIOR 5 Степанова Соня Астана Астана
SINGLE JUNIOR 6 Казбекова Алтынай Астана Астана
         
COMBI FREESTYLE CLASS 1 1 Оторбаев Ардак
Бегленова Айдана
Астана Астана
COMBI FREESTYLE CLASS 1 2 Литвинов Роман
Калинина Юлия
Костанайская Рудный
         
COMBI FREESTYLE CLASS 2 1 Сахно Владислав
Муктарова Малика
Костанайская Костанай
COMBI FREESTYLE CLASS 2 2 Благушин Антон
Аталыкова Кульшум
Алматы Алматы
COMBI FREESTYLE CLASS 2 2 Абитов Гафур
Смагулова Дияна
Кызылординская Кызылорда
COMBI FREESTYLE CLASS 2 3 Раушанбеков Дастан
Бержицкая Дарья
Астана Астана
COMBI FREESTYLE CLASS 2 4 Манабаев Багылан
Мирных Дарья
Восточно-Казахстанская Урджар
COMBI FREESTYLE CLASS 2 5 Журавлев Алексей 
Кривохижина Алена
Восточно-Казахстанская Урджар
COMBI FREESTYLE CLASS 2 5 Толегенов Алибек 
Кривохижина Анастасия
Восточно-Казахстанская Урджар
COMBI FREESTYLE CLASS 2 6 Асламбеков Листиин
Алексеева Лейла
Алматинская Талдыкорган
COMBI FREESTYLE CLASS 2 7 Нугманов Кайрат
Булотова Аружан
Западно-Казахстанская Уральск
         
DUO FREESTYLE CLASS 1 1 Сейтимов Марат
Бердешова Айгуль
Актюбинская Актобе
DUO FREESTYLE CLASS 1 2 Нугманов Кайрат
Агзамова Бакыт
Западно-Казахстанская Уральск
         
DUO FREESTYLE CLASS 2 1 Калымбетов Ермек
 Усманова Мадина
Южно-Казахстанская Шымкент
DUO FREESTYLE CLASS 2 2 Ахметова Наргиза
Аманбеков Талгат
Жамбылская Тараз
DUO FREESTYLE CLASS 2 3 Токен Дастан 
Кошигулов Ансар
Карагандинская Караганда
         
SINGLE WOMAN FREESTYLE CLASS 1 1 Бердешова Айгуль Актюбинская Актобе
SINGLE WOMAN FREESTYLE CLASS 1 2 Тынабекова Карлыгаш Астана Астана
SINGLE WOMAN FREESTYLE CLASS 1 3 Калинина Юлия Костанайская Рудный
SINGLE WOMAN FREESTYLE CLASS 1 4 Жангалиева Гульмира Западно-Казахстанская Уральск
         
SINGLE WOMAN FREESTYLE CLASS 2 1 Муктарова Малика Костанайская Костанай
SINGLE WOMAN FREESTYLE CLASS 2 2 Балмагамбетова Айгуль Карагандинская Караганда
SINGLE WOMAN FREESTYLE CLASS 2 3 Ахметова Наргиза Жамбылская Тараз
SINGLE WOMAN FREESTYLE CLASS 2 4 Усманова Мадина Южно-Казахстанская Шымкент
SINGLE WOMAN FREESTYLE CLASS 2 5 Агзамова Бакыт Западно-Казахстанская Уральск
         
FREESTYLE MAN CLASS 1 1 Журавлев Алексей Восточно-Казахстанская Урджар
FREESTYLE MAN CLASS 1 2 Сейтимов Марат Актюбинская Актобе
FREESTYLE MAN CLASS 1 2 Кенжебай Арман Южно-Казахстанская Шымкент
         
FREESTYLE MAN CLASS 2 1 Асланбеков Листиин Алматинская Талдыкорган
FREESTYLE MAN CLASS 2 2 Калымбетов Ермек Южно-Казахстанская Шымкент
FREESTYLE MAN CLASS 2 3 Манабаев Багылан Восточно-Казахстанская Урджар
FREESTYLE MAN CLASS 2 4 Чащин Александр Костанайская Костанай
FREESTYLE MAN CLASS 2 5 Турашев Омар Астана Астана
FREESTYLE MAN CLASS 2 6 Нугманов Кайрат Западно-Казахстанская Уральск
         
FREESTYLE SMALL GROUP 1 Манабаев Багылын, Толегенов Алибек,
Журавлев Алексей,
Мирных Дарья, Кривожихина Анастасия,
Кривожихина Алена
Восточно-Казахстанская Урджар
FREESTYLE GROUP FORMATION  1 Огай Александ, Дарибаев Есет, Толегенов Саттар, Маханбетжанов Абай, Калила Азамат, Сиюов Сагатбек, Смагулова Дияна, Мусилимова Несибели, Чебакова Ольга, Смагулова Роза, Ерсайын Айсулу, Абуталип Айсулу Кызылординская Кызылорда

РЕЗУЛЬТАТЫ: CHOREO-2018 Всеказахстанский конкурс современной хореографии

Место проведения: г. Астана     Дата проведения: 25 февраля 2018г.

 

Номинация: The Best Team Show Adults

Название команды Город Общий балл Место
1 The Home Алматы 57.6 1
2 S.A. TEAM Астана 51.6 2
3 MB Movement Астана 51 3
4 THE FUSE Караганда 50.1 4
5 Проект Феникс Алматы 50 5
6 AriZona Астана 49.4 6
7 UNTZ Алматы 44.8 7
8 KiVi Crew Алматы 42.2 8
9 E.L.E.S. Астана 40.1 9
10 UniQueens Алматы 39.9 10
11 Экшен Фэм Аксу 34.1 11
12 Rigid Dolls Астана 29.5 12

 

Номинация: The Best Solo Performance Female

ФИО участника Город Общий балл Место
1 Серикова Роза Астана 57.7 1
2 Токен Айгерим Алматы 55.5 2
3 Ребковец Инна Астана 52.5 3
4 Савина Надежда Караганда 46.6 4
5 Алшимбаева Алия Алматы 44 5
6 Рахимова Айнур Астана 42.2 6
7 Рысмагамбетова Кира Астана 41.4 7
8 Сансызбаева Аида Астана 40.9 8
9 Стельманшук Диана Аксу 40.6 9
10 Конча Валерия Астана 38.7 10
11 Исабаева Анель Астана 34.5 11

 

Номинация: The Best Solo Performance Male

ФИО участника Город Общий балл Место
1 Жашибеков Чингиз Астана 74.8 1
2 Иванков Андрей Астана 72 2
3 Беспаев Темирлан Астана 57.3 3
4 Хан Владислав Алматы 53.2 4
5 Кибиров Фаим Алматы 52.8 5
6 Исембаев Адиль Алматы 50.4 6
7 Берлов Богдан Астана 50.1 7
8 Мукатов Данияр Астана 49.5 8
9 Марков-Цой Виталий Алматы 48.1 9
10 Абдижапбар Нурдаулет Алматы 46.7 10
11 Имамбаев Есмухамед Астана 44.9 11

 

Номинация: The Best Team Show baby

Название команды Город Общий балл Место
1 GC «True Colors» Астана 41.3 1
2 Esquire «Winx» Астана 34.4 2
3 GC «Hallelujah» Астана 31 3
4 Экшен baby Аксу 27 4
5 Esquire «Magic waltz» Астана 26.5 5
6 Val Fam Kids Астана 25.5 6
7 Sweety Dolls Астана 24.2 7
8 Поколение Next «Тролли» Экибастуз 18 8

 

Номинация: The Best Solo Performance baby

ФИО участника Город Общий балл Место
1 Пак Арина Астана 54.8 1
2 Манай Сафия Астана 54.2 2
3 Куатбекова Айлина Астана 39.5 3
4 Цой Ева Алматы 38.9 4
5 Егорова Рита Аксу 35.9 5
6 Бешеля Ангелина Аксу 35.7 6
7 Шипачева Дарья Аксу 34.2 7
8 Шишкина Полина Аксу 27.5 8
9 Амитова Айша Алматы 25.6 9

 

Номинация: The Best Team Show kids

Название команды Город Общий балл Место
1 Istina Fam Kids Астана 53.1 1
2 Fresh Fam Астана 48.2 2
3 Istina Tribe Астана 46 3
4 GC «Dear Dad» Астана 44.7 4
5 ArtEast Астана 42.9 5
6 Dance Project All Stars
«Ковбои»
Алматы 42 6
7 Esquire «Love» Астана 40.9 7
8 DreamWay Secret Астана 40.2 8
9 GC Dramers Астана 38.6 9
10 Поколение «Next»   35 10
11 Esquire «Антистресс» Астана 33.3 11
12 Show  Girls Астана 32.8 12
13 First place Экибастуз 30.8 13
14 Dance Project All Stars
«Алиса»
Алматы 29.1 14
15 Creative Астана 24.7 15

 

Номинация: The Best Solo Performance kids

ФИО участника Город Общий балл Место
1 Асхат Адель Астана 60.9 1
2 Аткенова Амина Астана 54.4 2
3 Перих Дарья Астана 44.4 3
4 Бессонова Анастасия Астана 42 4
5 Аизбаева Алия Астана 41.8 5
6 Еговцева Ева Астана 41.7 6
7 Аман Шахри Астана 41.1 7
8 Айрих Милена Астана 39.9 8
9 Куатбекова Жанель Астана 36.7 9
10 Русул Анна Астана 36.4 10
11 Маратова Дария Астана 35.9 11
12 Букеева Айдана Астана 33.5 12
13 Шотбаева Амели Астана 32 13
14 Эксан Инкар Астана 31.9 14
15 Омар Адия Астана 30 15
16 Зеленкевич Алена Аксу 29.2 16
17 Алтаева Жасмин Аксу 28.3 17

 

Номинация: The Best Solo Performance juniors

ФИО участника Город Общий балл Место
1 Кулагина Арина Астана 61.4 1
2 Уалиденова Айым Астана 57.2 2
3 Омарова Мариша Алматы 55.4 3
4 Конысова Камила Астана 44.7 4
5 Абдижаппарова Айсулу Астана 41.2 5
6 Романова Фаина Аксу 38.8 6
7 Енсеп Дильназ Алматы 38.4 7
8 Аблаева Айзере Алматы 38.1 8
9 Мартин Алиса Астана 37.4 9
10 Кадырбекова Сафия Астана 34.7 10
11 Кузьменко Полина Аксу 33.9 11
12 Ишетай Дильназ Алаты 31.6 12
13 Абишева Загипа Астана 30.1 13
14 Лян Элина Алматы 25.5 14
15 Тусупбекова Эльдана Астана 18 15

 

Номинация: The Best Team Show Juniors

Название команды Город Общий балл Место
1 Dream Project Астана 51 1
2 Istina Fam Астана 50.7 2
3 Seventh crew Астана 42.2 3
4 Поколение Next «Новые Русские девчонки» Экибастуз 37.1 4
5 Fan Fam Астана 36.3 5
6 Поколение Next «Танцуй» Экибастуз 31.4 6
7 Crash Dance Bad Girls Астана 30.4 7
8 UniQueens Beginners Алматы 30.2 8
9 YG Астана 30.4 9
10 GranD Караганда 29.3 10
11 ValFam Астана 28 11
12 Crash Dance Touch down Астана 26.8 12
13 Boo-Yaa-Set Караганда 26 13
14 Экшен Сборная Аксу 24.5 14

Вход на сайт